تبلیغات
خانه ستارگان - Alberto Del Rio (بیوگرافی-عکس)
خانه ستارگان

همه چیز درباره ستارگان

آلبرتو رودریگز کشتی کج کاری مکزیکی و جوان و آینده داری است که در حال حاضر در بزرگترین کمپانی Wrestling یعنی کمپانی WWE و در مقطع راو (Raw) حضور دارد.

 

او با نام دوس کاراس جونیور به عنوان یک لوچادو تکنیکی در کشور اپن و مکزیک نیز کشتی گرفته است. او فرزند دوس کاراس سینیور هست. خانواده ی آلبرتو یکی از مشهورترین و با نفوذترین خانواده های مکزیکی هستند.

زندگی نامه:

رودریگز 9 سال در لیگ های مختلفی در مکزیک و اپن کشتی می گرفت. او در آن زمان با ماسکی وارد می شد که روی آن لوگوی دو سر عقاب هک شده بود. (همانطور که در حال حاضر همچین لوگویی روی شرت وی با علامت A هک شده است).

در 17 جون 2009 م. آلبرتو دل ریو قرار داده سه ساله ای را با WWE امضا کرد و این یعنی مجبور نبود به لیگ FCW برود و تک ضرب وارد WWE می شد. ولی او این کار رو نکرد و چند مسابقه در اف سی دبلیو داد و در تورهای دبلیو دبلیو ای به کشورهای مختلف هم با اسم های دوس کاراس و آلبرتو دل ریو کشتی می گرفت.
در 25 جون 2010 م. پرومویی از آلبرتو دل ریو پخش که نشون می داد او یک  مکزیکی پولدار است و بزودی در برند اسمکدان (SmackDown) حضور پیدا خواهد کرد.این ویدئو ها هر هفته پخش می شدند تا 2 ماه بعد در 20 آگوست 2010 او به طور رسمی به مقطع اسمکدان کمپانی دبلیو دبلیو ای حضور پیدا کرد و ری میستریو را مسخره کرد!در همان شب و در مین ایونت آلبرتو خودش را به دنیای رستلینگ نشان داد و ری میستریو بزرگ را با فینیشر مخصوص خود رولینگ کراس آرمبار وادار به تاپ اوت و تسلیم شدن کرد.آلبرتو استوری لاین خود را با Rey Mysterio ادامه داد و در هفته بعد در اسمکدان هم بعد از بازی ری با کین به او حمله و با اجرای رولینگ کراس آرمبرکر خود ری میستریو را مصدوم کرد.
دو هفته بعد در اسمکدان دل ریو همین کار را روی مت هاردی کرد و با فینیشرش Matt Hardy رو از ناحیه دست دچار مصدومیت کرد.
 
 
کریسچن که از دوستان مت بود با آلبرتو استوری لاینی را شروع کرد و او را به یک مسابقه در Night Of Champions 2010 دعوت کرد.کریسچن بازی رو پذیرفت.آلبرتو دل ریو با فینیشرش کراس آرمبرکر Christian را هم مصدوم کرد و این سومین سوپراستار محبوبی بود که بدست این منفور مصدوم شد!
هفته ی بعد در جمعه شب اسمکدان نیز مسابقه ای بین آلبرتو دل ریو و ادج و ری میستریو برگزار شد که برنده آن حق چلنج با قهرمان سنگین وزن جهان Kane را در سورایور سریز 2010 دارد.این مسابقه را Edge برد.
در PPV ذکر شده یعنی Survivor Series 2010 آلبرتو دل ریو کاپیتان تیمی متشکل از خودش و درو مک اینتایر و کودی رودز و جک سواگر و تایلر رکس بود و در مقابل تیم ری میستریو متشکل از خود ری و د بیگ شو و کوفی کینگستون و ام وی پی و کریس مسترز بود قرار گرفت.تیم آلبرتو دل ریو در این متچ از تیم ری میستریو شکست خورد.
در 26 نوامبر 2010 هم دل ریو با قانون کانت اوت تا شمارش 10 بیگ شو رو شکست داد و توانست به مسابقه کینگ آف د رینگز 2010 راه پیدا کنه.در راند اول این تورنمنت که دل ریو با آرمبرکر خودش دنیل برایان رو مغلوب کردو در رند بعدی با دخالت ری میستریو مواجه شد و به جان موریسین باخت تا موریسین به مصاف شیموس در پادشاهی رینگ 2010 به فینال برسد.در TLC 2010 نیز آلبرتو دل ریو در یک مسابقه فیتال فور وی (Fatal 4 Way) به مصاف کین (C) و ادج و ری میستریو رفت که این مسابقه یک مسابقه نردبانی برای اولین بار در کریر وی بود که او نا موفق بود تا از فرصت استفاده کرده و کمبرند ورلد هویوایت چمین (World Heavyweight Champion) رو بگیرد و ادج در این بازی پیروز میدان بود تا اینکه آلبرتو دل ریو با معروفیت بسیاری در دنیای رستلینگ پا به سال 2011 بگذارد.
 

آلبرتو شخصیت هیل دارد که این کاراکتر را به خوبی بازی کرده است و او در فصل چهارم ان اکس تی سوپراستار روکی کانر او-برایان بود ولی نتوانست وی را وارد WWE کند و در عوض از NXT یک ستاره غول پیکر را با نام برادوس کلی پشتیبان خود کرد.(آلبرتو دل ریو یک گوینده اختصاصی با نام ریکاردو رودریگز داشت که امسال طی استوری با د بیگ شو او را از دست داد و حال در ورودی خودش تنها ماشین های اختصاصی خود را دارد که در استوری با د بیگ شو برای کیپیتال پانیشمنت 2011 این اتفاق افتاد که در عوض با کمک هنری آلبرتو دل ریو با اجرای رولینگ کراس فوت برکر بر روی پای بیگ شو که توی اون تصادف با ماشین دل ریو به این روز افتاد بود توانست بر بیگ شو چیره شود).

 

در سال 2011 آلبرتو دل ریو خلق یک شگفتی کرد و در مین ایونت Royal Rumble 2011 در اولین مسابقه حذفی 40 نفره در تاریخ این مسابقات توانست به عنوان 38 نفر با حذف رندی اورتن و سنتینو ماریلا قهرمان شود و بتواند حریف خود را و قهرمان خود را برای مبارزه با وی سر کمربند در WrestleMania 27 به عنوان بزرگترین پی پر ویو دبلیو دبلیو ای انتخاب بکند.
در پی پر ویو Elimination Chamber 2011 نیز ادج در مسابقه قفسی و المیشن چمبر متچ اسمکدان که بر سر کمربندش بود به مصاف ری میستریو و کین و وید برت و درو مک اینتیار و د بیگ شو رفت که در پایان این فراز و نشیب ها ادج برنده این مسابقه شد و کمربند خویش را به رستلمنیا 27 برد که بلافاصله بعد از برد آلبرتو دل ریو به وی حمله کرد و در حال زدن ادج بود که ناگهان کریسچن برادر ادج بعد از 6 ماه مصدومیت برگشت و انتقام خودش را از آلبرتو دل ریو گرفت و او را زد تا حال استوری بین این دو با دل ریو به وجود آید.
این استوری در شو های هفتگی به شدت بالا گرفته بود که اکثرا با پیروزی این دو برادر همراه بود تا اینکه در  یکی از اسمکدان های قبل از رستلمنیا 27 کریسچن به مصاف آلبرتو دل ریو در یک استیل کیج متچ رفت که بازهم  این کریسچن بود که با خوش شانسی بر دل ریو غلبه کرد که آلبرتو عصبانی شد و به کریسچن حکله کرد که ناگهان ادج با ماشین دل ریو آمد و قصد بلا آوردن سر ماشین شیک دل ریو را داشت که برادوس کلای او را از پشت زد و آلبرتو دل ریو خودش را به ادج رساند و در آنجا لای صندلی با یک صندلی ضربه ی بدی به دست ادج وارد کرد که ادج دچار مصدومیت شدیدی از ناحیه دست شد... .
 
درگیری ادج و آلبرتو دل ریو بیشتر از بیشتر شد و ادج تا مسابقه اش در رستلمنیا 27 لحظه شماری می کرد تا انتقام خود را از دل ریو بگیرد و کریسچن تقریبا این کار را کرد.

 
در رستلمنیا 2011 در اولین مسابقه روی آنتن آلبرتو دل ریو با پشتیبانی برادوس کلای به مصاف ادج با پشتیبانی کریسچن سر کمربند سنگین وزن جهان رفت که خیلی مسابقه جذاب و پر افت و خیزی بود که در نهایت این ادج بود که با اجرای یک Spear از آلبرتو دل ریو گذشت و کمربند خودش را حفظ کرد تا آلبرتو دل ربو نتواند از امتیاز رویال رامبل 2011 خود استفاده ببرد.(بعد از این مسابقه ادج و کریسچن ماشین آلبرتو را از هر جهت مورد حجوم قرار دادند تا دل ریو با چشم گریان در کنار ماشین خود آرام بگیرد).
استوری آلبرتو دل ریو با کریسچن ادامه داشت تا اینکه در یکی از دوشنبه شب راو ها قبل از Extreme Rules 2011 ادج به دلیل مصدومیت دست و تشخیص دکتران از دنیای ریتلینگ کناره گیری کرد!!!
در اسمکدان هفته بعد که آلبرتو دل ریو به عنوان نامبر 1 کنتندر این کمربند حضور داشت و منتظر تعیین جانشین ادج در یک مسابقه بتل رویال بود این کریسچن بود که پیروز رینگ شد تا به مصاف دل ریو در اکستریم رولز 2011 به جای ادج برود.
در اکستریم رولز 2011 در یک مسابقه نردبانی که کریسچن مهارت بسیاری در سابقه خود در این مسابقات دارد کریسچن با گرفتن کمربند جلوتر از آلبرتو دل ریو البته با کمک ادج قهرمان کمربند سنگین وزن جهان شد تا جای خالی برادر و هم کشوری کانادایی خود را پر کند.
قبل از پی پر ویو Over The Limit 2011 در درفت WWE در سال 2011 مقطع دل ریو به راو منتقل شد تا به جنگ با قهرمان WWE Champion برود.
در آن زمان The Miz به تازگی کمربند را به جان سینا واگذار کرده بود و در یکی از راو ها برای پی پر ویو Over The Limit 2011 در یک مسابقه تریپل ترت متچ (Triple Theart Match) ری میستریو هم که به راو آمده بود به مصاف دل ریو و د میز رفت که د میز رفت که برنده مسابقه به مصاف جان سینا برای کمربند WWE می رود که در این مسابقه د میز نامبر 1 کنتندر شد و در یک I Quit Match به مصاف سینا رفت که جان سینا بازی را برد و همچنان قهرمان باقی ماند.
در اور د لیمیت 2011 آلبرتو دل ریو فقط در لفظ حضور داشت و برای وی مسابقه ای تعیین شنده بود و او سرنوشت (Destiny) خودش را قهرمانی کمربند WWE می دانست!
در حال حاضر آلبرتو دل ریو 33 ساله و آینده دار پی پر ویو (Money In The Bank) را پیش رو دارد که به تاریخ : 17 جولای 2011 برگزار می شود.

در پی اخراج سی ام پانک از WWE مسئولین در راو 4 جولای مسابقه ای رو بین ری میستریو و آر.تروت و آلبرتو دل ریو قرار دادن که برنده در مسابقه ای در مانی این د بانک 2011 به مصاف سینا برای کمربند اول دبلیو دبلیو ای و بی هیچ شک رستلینگ می رود که آر.تروت که استوری رو تو این چند هفته با سینا استارت زده بود و در Capitol Punishment 2011 نیز مغلوب سینا و کمربندی که از او دزده بود شد در کل شانس زیادی برای پیروزی داشت اما در این مسابقه دل ریو میستریو را وادار به Tap Out کرد و خود نامبر 1 کنتندر کمربند شد اما چند وقت بد طی استوری های پیش آمده CM Punk بازگردانده شد و تایتل شات به دل ریو داده نشد!!!

آلبرتو دل ریو در حال حاضر منتظر پی پر ویو مانی این د بانک 2011 است که در مسابقه کیف پول راو اگر برنده این مسابقه 8 نفره نردبانی شود و کیف پول را بگیرد هم می تواند از پول کیف بهره مند شود و هم در هر زمانی تا سال آینده کیف را کش و قهرمان کمربند WWE شود.


نوشته شده در سه شنبه 4 مرداد 1390 ساعت 07:38 ب.ظ توسط کیانرخ نعمت گرگانی نظرات | |


قالب وبلاگ : قالب وبلاگ

 قالب میهن بلاگ قالب وبلاگ فروشگاه اینترنتی ایران آرنا